درباره ما

محصولات بهداشت دهان و دندان کانفیدنت

با اطمینان لبخند بزن !

درباره کانفیدنت

شرکت تاج سلامت ایرانیان با هدف پوشش نیاز بازار داخل کشور و همچنین کشورهاى همسایه به محصولات باکیفیت در زمینه بهداشت دهان و دندان از جمله مسواک و نخدندان در سال 1396 در شهرک صنعتى بهارستان استان البرز در مکانى به وسعت بیش از 20 هزار مترمربع تأسیس گردید.
در حال حاضر این شرکت بر اساس تأییدیه هاى صادره از مراجع ذیصلاح، به عنوان بزرگترین مجتمع ساخت محصولات مرتبط با بهداشت دهان و دندان در کشور شناخته مى شود. محصولات این شرکت با برندهاى نیودنت و کانفیدنت در بالاترین سطوح کیفى از لحاظ مواد اولیه مورد استفاده، فرآیند تولید و همچنین کیفیت بسته بندى، تولید و روانه بازار مى شوند.
این شرکت همواره مى کوشد با توکل برخداوند متعال و تکیه بر توان و همت نیروهاى متخصص داخلى خود، محصولاتى باکیفیت و قابل رقابت با بهترین نمونه هاى خارجى تولید نماید. در راستاى تحقق این هدف متعالى، گلچینى از بهترین ها براى شما به ارمغان آورده شده است، با ما همراه باشید…

            برای مشاهده فیلم معرفی کارخانه کلیک کنید

تیم متخصص

کانفیدنت متشکل از تیم حرفه ای ، پرسنل مجرب خود محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات خارجی عرضه مینماید

محصولات تخصصی

کانفیدنت تولید کننده انواع محصولات تخصصی مراقبت و بهداشت دهان و دندان ، ایمپلنت ، ارتودنسی بزرگسال و کودکان

کیفیت بالای محصولات

کانفیدنت با استفاده از بهترین مواد اولیه food grade و بهره گیری از تجهیزات روز محصولات با کیفیت بالا تولید مینماید

چرا کانفیدنت؟

محصولات بهداشت دهان و دندان کانفیدنت با استفاده از بهترین مواد اولیه و بهره گیری از تجهیزات روز دنیا محصولات با کیفیت بالا و استاندارد متناسب با نیاز مصرف کنندگان در گروه های مختلف تولید مینماید.

CT-BRISTLES

الیاف فوق نازک CB-Bristles به عنوان آخرین نسل فیلامنت های مسواک، برای اولین بار در سال 1999 در کشور ژاپن به بازار جهانی معرفی گردید. بر خلاف انواع متداول الیاف نایلونی که لبه انتهایی آن ها با روش های صرفا فیزیکی تا حدود 20 درصد نسبت به بدنه باریک تر میشود. در CB-Bristles به کمک روش های ترکیی شیمیایی و فیزیکی پیچیده، ضخامت لبه انتهایی هر فیلامنت را میتواند تا 95 درصد نسبت به بدنه آن کاهش داد، بنا بر این امکان نفوذ به فضای بین دندانی متراکم فراهم شده و باقیمانده غذایی از میان دندان ها پاکسازی میشود.

مزایای CB-Bristles عبارتند از:

  • وزن سبک تر که سبب ایجاد فشار کم تر روی مینای دندان و مساژ لثه در حین استفاده میشود.
  • افزایش سطح پاکسازی به علت تراکم بیش تر مسواک های مجهز به الیاف  CB-Bristles 
  • تنوع رنگی بی نظیر
  • جذب آب بسیار کمتر (استحکام بیشتر الیاف)
  • بازیابی خمشی بیشتر (بازگشت بهتر به حالت اولیه پس از خمیدگی)

Turbo White

کانفیدنت به عنوان برند پیشگام در زمینه استفاده از فن آوری های نوین و در راستای پوشش نیاز بازار داخل کشور، ضمن همکاری دو جانبه با شرکت های بزرگ پلیمری ، موفق به ساخت مسواک هایی با الیاف نایلونی ویژه شده است که در آن، ضمن بهبود خواص عمومی الیاف نایلونی، سه ویژگی کلیدی دیگر نیز به طور خاص مورد توجه قرار گرفته است.

  • گرد شدگی کامل لبه انتهایی هر تک – رشته نایلونی
  • کاهش میزان جذب رطوبت
  • افزایش کمی و کیفی طیف رنگ های مورد استفاده

تماس با ما

در صورت هرگونه سوال در خصوص محصولات کانفیدنت با ما در تماس باشید

ثبت سفارش

کارشناسان فروش آماده دریافت سفارشات شما هستند