فناوری توربو وایت

مرداد ۱۷, ۱۳۹۸توسط مینا مرادی0
on-image-1280x1069.jpg

الــیاف مسواک مجموعه‌ای از تک-رشته (مونوفیلامنت)هایی است کـه عمـدتاً از نــوعی پلیمـر به نـام نـایلون پـلی آمید ۶۱۰ یا ۶۱۲ ساخته می‌شوند. از سـال ۱۹۳۸ تاکـنون، اکــثر شــرکت های بـزرگ سـازنده مسـواک در جـهان، از الـیاف نایلـونی بـه عنـوان گـزینه اول در ساخت محصولات خود بهره گرفته اند.
شرکت تاج سلامت ایرانـیان به عنوان شرکتی پیشگام در زمینه ایجاد و استـفاده از فنـآوری‌های نـویـن و در راستـای پـوشش نیـاز بـازار داخل کشور، ضمن همکاری دو جانبه با شرکت ‌های بزرگ پلیمری، موفـق به ســاخت مسـواک‌هایی با الـیاف نایلـونی ویــژه شــده است که در آن، ضمـن بهبـود خـواص عمـومی الـیاف نایلونی، سه ویژگی کلیدی دیگر نیز به طور خاص مورد توجه قرار گرفته است:

  • گردشد گی کامل لبه انتهایی هرتک-رشته نایلونی: سبب افزایش عملکرد الـیاف در بـرداشتن جـرم و پـلاک و همچنین کاهش احتمال آسیب به مینای دندان و لثه می‌شود.
  • کاهش میزان جذب رطوبت: با توجه به تأثیر منفی آب بر روی استحکام الیـاف، ضـریب جـذب رطوبت در الیاف نایلونی مسـواک ‌های نیودنت و کانفیدنت تا ۲۰ درصــد نسـبت بـه سایــر نمونـه‌های مشـابه، کـاهش یافته است.
  • افزایش کمی وکیفی طیف رنگ های مورد استفاده: استفاده از رنگ‌های زنـده و جـذاب که خصـوصاً درکـودکان تمایل به استفاده از مسواک را بیشتر می کند.

تـــوربووایت حــاصل فرآیندی است که در آن مسواک های نــیودنت و کـانفیدنت به بــرس نـایلونـی بـاکـیفیت مجــهز می‌شوند تـا به کمک آن شما بـا خـیالی آسـوده به بهـداشت عمــومی دهـان و دنـدان‌ خـود پـرداخته و دندان هایی سپیدتر و لثه هایی سالم تر داشته باشید.

مینا مرادی


نظر بگذارید

Your email address will not be published. Required fields are marked *


راه‌های ارتباطی

استان البرز، کمالشهر، شهرک صنعتی بهارستان، خیابان گلستان ۲
98-26-34760974+

www.confident.ir

info@confident.ir
نقشه

موقعیت شرکت کانفیدنت

متصل شوید

جامعه مجازی

مارا در جوامع مجازی دنبال کنید